karman26

karman26
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2022
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 79% Us (2019) - Rated 05 Jan 2022
88 59% Scream (1996) - Rated 05 Jan 2022
91 72% It (2017) - Rated 05 Jan 2022
95 84% Chuck (2007) - Rated 05 Jan 2022
100 98% White Collar (2009) - Rated 05 Jan 2022
77 27% Love Actually (2003) - Rated 05 Jan 2022
45 3% Mean Girls 2 (2011) - Rated 05 Jan 2022
76 22% Mean Girls (2004) - Rated 05 Jan 2022
88 59% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 05 Jan 2022
98 93% Bridgerton (2020) - Rated 05 Jan 2022