karojack

karojack
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 29% The Smurfs (1981) - Rated 27 Dec 2016
86 66% Toy Story 3 (2010) - Rated 27 Dec 2016
80 29% Toy Story 2 (1999) - Rated 27 Dec 2016
85 50% Toy Story (1995) - Rated 27 Dec 2016
87 79% Inside Out (2015) - Rated 27 Dec 2016
79 12% Monsters University (2013) - Rated 27 Dec 2016
78 4% Monsters, Inc. (2001) - Rated 27 Dec 2016
86 66% The Simpsons (1989) - Rated 27 Dec 2016
95 87% Rick and Morty (2013) - Rated 27 Dec 2016
80 29% Regular Show (2009) - Rated 27 Dec 2016