kartal9

kartal9
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 87% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 02 Dec 2018
60 12% Youth (2015) - Rated 02 Dec 2018
90 95% Stardust (2007) - Rated 02 Dec 2018
80 75% 21 Grams (2003) - Rated 02 Dec 2018
70 33% 28 Days Later (2002) - Rated 02 Dec 2018
65 20% Dunkirk (2017) - Rated 02 Dec 2018
80 75% The Artist (2011) - Rated 02 Dec 2018
76 62% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 02 Dec 2018
75 50% Looper (2012) - Rated 02 Dec 2018
70 33% Children of Men (2006) - Rated 02 Dec 2018