kartall

kartall
Cinema Addict - 1225 Film Ratings
Member Since: 13 Nov 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 27% The Founder (2016) - Rated 07 Apr 2017
77 38% Snowden (2016) - Rated 02 Apr 2017
71 13% Split (2017) - Rated 30 Mar 2017
85 94% Manchester by the Sea (2016) - Rated 15 Mar 2017
79 67% Hachiko: A Dog's Story (2009) - Rated 15 Mar 2017
74 18% Kong: Skull Island (2017) - Rated 15 Mar 2017
65 7% Swordfish (2001) - Rated 15 Mar 2017
79 67% Logan (2017) - Rated 15 Mar 2017
70 11% John Wick (2014) - Rated 02 Mar 2017
75 21% The Accountant (2016) - Rated 22 Feb 2017