kartner

kartner
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 87% Finding Nemo (2003) - Rated 21 Jul 2016
65 38% The Green Hornet (2011) - Rated 21 Jul 2016
65 38% Drive (2011) - Rated 21 Jul 2016
80 87% The NeverEnding Story (1984) - Rated 21 Jul 2016
70 60% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 21 Jul 2016
85 93% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 21 Jul 2016
60 25% Semi-Pro (2008) - Rated 21 Jul 2016
80 87% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 21 Jul 2016
80 87% Men in Black (1997) - Rated 21 Jul 2016
80 87% A Bug's Life (1998) - Rated 21 Jul 2016