kartvizit
Recent Ratings
Check out kartvizit's...
78 73% | The Father (2021) - Rated 15 Feb 2022 |
70 33% | Benedetta (2021) - Rated 09 Feb 2022 |
78 73% | Djam (2017) - Rated 09 Feb 2022 |
78 73% | Private Life (2018) - Rated 13 Jan 2022 |
80 83% | The Power of the Dog (2021) - Rated 07 Jan 2022 |
70 33% | Belfast (2021) - Rated 07 Jan 2022 |
75 55% | Titane (2021) - Rated 07 Jan 2022 |
70 33% | Attila Marcel (2013) - Rated 07 Jan 2022 |
70 33% | The Hand of God (2021) - Rated 07 Jan 2022 |
65 17% | Don't Look Up (2021) - Rated 07 Jan 2022 |