kata

kata
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2012
Location: Tbilisi, Georgia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

63 29% Hair (1979) - Rated 28 Apr 2012
63 29% Batman (1989) - Rated 28 Apr 2012
68 50% Anger Management (2003) - Rated 28 Apr 2012
68 50% The Bucket List (2007) - Rated 28 Apr 2012
78 80% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 28 Apr 2012
63 29% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 28 Apr 2012
68 50% Daredevil (2003) - Rated 28 Apr 2012
74 68% Hard Candy (2006) - Rated 28 Apr 2012
70 59% The Tracey Fragments (2007) - Rated 28 Apr 2012
75 72% An American Crime (2007) - Rated 28 Apr 2012