kateamus

kateamus
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2018
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 Moon (2009) - Rated 22 Jan 2018
90 Super Troopers (2002) - Rated 22 Jan 2018
85 (500) Days of Summer (2009) - Rated 22 Jan 2018
80 Gran Torino (2008) - Rated 22 Jan 2018
85 A Scanner Darkly (2006) - Rated 22 Jan 2018
85 Planet Terror (2007) - Rated 22 Jan 2018
95 Black Swan (2010) - Rated 22 Jan 2018
80 50 First Dates (2004) - Rated 22 Jan 2018
90 The Sandlot (1993) - Rated 22 Jan 2018
85 Tropic Thunder (2008) - Rated 22 Jan 2018