kateinua

kateinua
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2018
Location: Ukraine
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 51% Love, Simon (2018) - Rated 26 Jun 2018
95 94% Pride (2014) - Rated 26 Jun 2018
87 64% Ocean's 8 (2018) - Rated 26 Jun 2018
90 78% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 20 Mar 2018
87 64% Overboard (1987) - Rated 03 Mar 2018
85 51% Call Me by Your Name (2017) - Rated 24 Feb 2018
80 33% In Time (2011) - Rated 23 Feb 2018
90 78% Inception (2010) - Rated 18 Feb 2018
78 26% Nikita (2010) - Rated 18 Feb 2018
66 2% The Mindy Project (2012) - Rated 18 Feb 2018