Katmandu

katmandu
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2023

more Recent Ratings

Check out Katmandu's...

90 71% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 30 Sep 2023
90 71% The Scent of Green Papaya (1993) - Rated 20 Aug 2023
100 96% Spotlight (2015) - Rated 20 Aug 2023
90 71% Trumbo (2015) - Rated 20 Aug 2023
90 71% 7 Days in Entebbe (2018) - Rated 20 Aug 2023
70 32% Red Sparrow (2018) - Rated 20 Aug 2023
60 14% Maid in Manhattan (2002) - Rated 20 Aug 2023
95 89% Tetris (2023) - Rated 20 Aug 2023
80 50% The Outpost (2020) - Rated 20 Aug 2023
70 32% State of Play (2003) - Rated 20 Aug 2023