kavehnia

kavehnia
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2012
Location: Toronto, ON, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 97% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 25 May 2014
97 97% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 25 May 2014
80 60% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 04 Sep 2012
80 60% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 04 Sep 2012
70 30% Midnight Cowboy (1969) - Rated 04 Sep 2012
85 77% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 04 Sep 2012
60 8% Fracture (2007) - Rated 04 Sep 2012
83 67% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 04 Sep 2012
67 21% The Devil's Advocate (1997) - Rated 04 Sep 2012
73 37% To Rome with Love (2012) - Rated 04 Sep 2012