kayafus

kayafus
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2014
Location: somerville, MA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: kayafus

more Recent Ratings

95 89% The Deer Hunter (1978) - Rated 29 Aug 2014
80 49% Juno (2007) - Rated 29 Aug 2014
50 7% Look Who's Talking Too (1990) - Rated 29 Aug 2014
80 49% So I Married an Axe Murderer (1993) - Rated 29 Aug 2014
90 79% The Usual Suspects (1995) - Rated 29 Aug 2014
90 79% 12 Monkeys (1995) - Rated 29 Aug 2014
80 49% Big (1988) - Rated 29 Aug 2014
95 89% Mean Girls (2004) - Rated 29 Aug 2014
90 79% American Hustle (2013) - Rated 29 Aug 2014
50 7% Van Helsing (2004) - Rated 29 Aug 2014