kayhan

kayhan
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% '71 (2014) - Rated 25 Mar 2016
90 78% Omar (2013) - Rated 25 Mar 2016
85 58% Thank You for Smoking (2006) - Rated 25 Mar 2016
20 4% London Has Fallen (2016) - Rated 25 Mar 2016
80 42% The Dark Knight (2008) - Rated 25 Mar 2016
30 6% The Avengers (2012) - Rated 25 Mar 2016
50 15% Iron Man (2008) - Rated 25 Mar 2016
10 1% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 25 Mar 2016
90 78% Control (2007) - Rated 18 Dec 2015
90 78% Persepolis (2007) - Rated 18 Dec 2015