We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
kaykay

Flick Fan - 41 Film Ratings

Member Since: Jul 15, 2020

more Recent Ratings
64 21% City of Angels (1998) - Jul 15, 2020
75 46% The Piano Teacher (2001) - Jul 15, 2020
70 35% The Dreamers (2004) - Jul 15, 2020
78 59% V for Vendetta (2006) - Jul 15, 2020
78 59% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jul 15, 2020
80 75% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jul 15, 2020
65 25% Batman Forever (1995) - Jul 15, 2020
55 6% Batman & Robin (1997) - Jul 15, 2020
85 92% Blue Velvet (1986) - Jul 15, 2020
75 46% Face/Off (1997) - Jul 15, 2020