kayla521

kayla521
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 29% Venom (2018) - Rated 08 Apr 2019
100 95% Shazam! (2019) - Rated 08 Apr 2019
100 95% Captain Marvel (2019) - Rated 08 Apr 2019
80 24% Dumbo (2019) - Rated 08 Apr 2019
95 78% 27 Dresses (2008) - Rated 28 Jun 2017
90 50% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 26 Jun 2017
95 78% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 26 Jun 2017
90 50% John Wick (2014) - Rated 26 Jun 2017
95 78% Logan (2017) - Rated 26 Jun 2017
86 35% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 26 Jun 2017