kayrapan

kayrapan
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 15 Feb 2018
80 26% Perfect Strangers (2016) - Rated 08 Jan 2018
65 2% There's Something About Mary (1998) - Rated 27 Dec 2017
80 26% Salako (1974) - Rated 24 Dec 2017
80 26% Sark Bülbülü (1979) - Rated 24 Dec 2017
85 60% Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Rated 24 Dec 2017
88 81% Zügürt Aga (1985) - Rated 24 Dec 2017
82 39% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 24 Dec 2017
55 1% 2012 (2009) - Rated 24 Dec 2017
40 0% Hostel (2005) - Rated 24 Dec 2017