kayvanm

kayvanm
Movie Buff - 275 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2010
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 21% 127 Hours (2010) - Rated 22 Nov 2013
75 41% Twilight (2008) - Rated 16 Feb 2011
75 41% Mr. Brooks (2007) - Rated 05 Jan 2011
65 21% She's Out of My League (2010) - Rated 04 Jan 2011
70 31% Deception (2008) - Rated 03 Jan 2011
60 14% Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Rated 06 Nov 2010
55 9% Transporter 2 (2005) - Rated 26 Oct 2010
65 21% Unfaithful (2002) - Rated 26 Oct 2010
85 66% The Star Maker (1995) - Rated 25 Oct 2010
75 41% Basic Instinct 2 (2006) - Rated 25 Oct 2010