kazluaz

kazluaz
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% Groundhog Day (1993) - Rated 15 Oct 2015
100 88% Monsters, Inc. (2001) - Rated 15 Oct 2015
50 8% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 15 Oct 2015
80 49% Ruby Sparks (2012) - Rated 15 Oct 2015
75 37% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 15 Oct 2015
100 88% Toy Story 3 (2010) - Rated 15 Oct 2015
85 60% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 15 Oct 2015
70 28% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 15 Oct 2015
95 72% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 15 Oct 2015
70 28% Old School (2003) - Rated 15 Oct 2015