kazykhanov

kazykhanov
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 84% Frances Ha (2013) - Rated 04 Jun 2017
95 84% Maps to the Stars (2014) - Rated 04 Jun 2017
73 31% Crimson Peak (2015) - Rated 04 Jun 2017
75 39% Alice in Wonderland (2010) - Rated 04 Jun 2017
75 39% Anna Karenina (2012) - Rated 04 Jun 2017
75 39% (500) Days of Summer (2009) - Rated 04 Jun 2017
90 72% Donnie Darko (2001) - Rated 04 Jun 2017
85 61% Brokeback Mountain (2005) - Rated 04 Jun 2017
90 72% Nocturnal Animals (2016) - Rated 04 Jun 2017
90 72% The Good Girl (2002) - Rated 04 Jun 2017