Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kb1rcefn

Flick Fan - 48 Film Ratings

Member Since: Jun 28, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out kb1rcefn's...
90 86% Ghostbusters (1984) - Jun 28, 2020
85 62% Road to Perdition (2002) - Jun 28, 2020
85 62% Toy Story 2 (1999) - Jun 28, 2020
90 86% Ben-Hur (1959) - Jun 28, 2020
85 62% Highlander (1986) - Jun 28, 2020
85 62% Tron (1982) - Jun 28, 2020
90 86% The Road Warrior (1981) - Jun 28, 2020
80 31% Big Daddy (1999) - Jun 28, 2020
85 62% Up (2009) - Jun 28, 2020
85 62% Christmas Vacation (1989) - Jun 28, 2020