kbevilacqua

kbevilacqua
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 12 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 66% American Beauty (1999) - Rated 30 May 2017
100 89% Big Little Lies (2017) - Rated 30 May 2017
100 89% Twilight (2008) - Rated 30 May 2017
100 89% The Handmaid's Tale (2017) - Rated 30 May 2017
7% Scarface (1932) - Rated 12 May 2017
85 50% The Social Network (2010) - Rated 12 May 2017
100 89% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 12 May 2017
7% Sissi: The Young Empress (1956) - Rated 12 May 2017
85 50% Transformers (2007) - Rated 12 May 2017
7% Invaders from Mars (1953) - Rated 12 May 2017