kbizzled

kbizzled
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Twister (1996) - Rated 24 Sep 2016
10 0% Requiem for a Dream (2000) - Rated 24 Sep 2016
70 57% MASH (1970) - Rated 24 Sep 2016
60 34% Man on Wire (2008) - Rated 24 Sep 2016
50 16% Grease (1978) - Rated 24 Sep 2016
70 57% Girl, Interrupted (1999) - Rated 24 Sep 2016
60 34% Lake Placid (1999) - Rated 24 Sep 2016
60 34% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 24 Sep 2016
30 2% Alfie (2004) - Rated 24 Sep 2016
60 34% Charlie Wilson's War (2007) - Rated 24 Sep 2016