kbob

kbob
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 96% Birdman (2014) - Rated 23 Oct 2016
85 55% Sling Blade (1996) - Rated 23 Oct 2016
95 88% There Will Be Blood (2007) - Rated 23 Oct 2016
95 88% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 23 Oct 2016
99 96% American Beauty (1999) - Rated 23 Oct 2016
85 55% Dead Poets Society (1989) - Rated 23 Oct 2016
85 55% Milk (2008) - Rated 23 Oct 2016
80 32% Juno (2007) - Rated 23 Oct 2016
90 75% Psycho (1960) - Rated 23 Oct 2016
90 75% The Straight Story (1999) - Rated 23 Oct 2016