kcollinge

kcollinge
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 72% Hot Fuzz (2007) - Rated 17 Mar 2018
95 72% Shaun of the Dead (2004) - Rated 17 Mar 2018
100 90% Inception (2010) - Rated 17 Mar 2018
85 40% The Accountant (2016) - Rated 17 Mar 2018
80 31% Inside Man (2006) - Rated 17 Mar 2018
100 90% Rat Race (2001) - Rated 17 Mar 2018
50 22% Hitch (2005) - Rated 17 Mar 2018
4% The Blair Witch Project (1999) - Rated 17 Mar 2018
90 54% Die Hard 2 (1990) - Rated 17 Mar 2018
90 54% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 17 Mar 2018