kcon66

kcon66
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 52% Monsters, Inc. (2001) - Rated 26 Jul 2014
80 69% Prisoners (2013) - Rated 26 Jul 2014
88 78% Meet the Parents (2000) - Rated 26 Jul 2014
90 85% Toy Story 3 (2010) - Rated 26 Jul 2014
75 61% Independence Day (1996) - Rated 26 Jul 2014
15 2% Spider-Man 3 (2007) - Rated 26 Jul 2014
30 14% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 26 Jul 2014
85 73% Boogie Nights (1997) - Rated 26 Jul 2014
75 61% Blade Runner (1982) - Rated 26 Jul 2014
25 7% Failure to Launch (2006) - Rated 26 Jul 2014