kcorcen

Recent Ratings
Check out kcorcen's...
89 95% | Elephant (2003) - Apr 22, 2020 |
77 30% | The Man from Earth (2007) - Jan 06, 2020 |
79 51% | (500) Days of Summer (2009) - Jan 06, 2020 |
80 61% | Arrival (2016) - Jan 06, 2020 |
93 99% | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Jan 06, 2020 |
76 23% | Biutiful (2010) - Jan 06, 2020 |
89 95% | The Usual Suspects (1995) - Jan 06, 2020 |
78 40% | Babel (2006) - Jan 06, 2020 |
78 40% | Run Lola Run (1998) - Jan 06, 2020 |
88 90% | The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Jan 06, 2020 |