kcquail

kcquail
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 08 Nov 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 18% Her (2013) - Rated 09 Jun 2016
80 37% I Am Legend (2007) - Rated 09 Jun 2016
75 13% Big Momma's House (2000) - Rated 09 Jun 2016
75 13% Midnight in Paris (2011) - Rated 09 Jun 2016
70 7% Monster House (2006) - Rated 09 Jun 2016
95 96% The Blind Side (2009) - Rated 09 Jun 2016
80 37% The Incredible Hulk (2008) - Rated 09 Jun 2016
85 71% Click (2006) - Rated 18 Jan 2015
85 71% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 18 Jan 2015
80 37% Black Hawk Down (2001) - Rated 18 Jan 2015