kcufu

kcufu
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 12 May 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 50% The Hunger Games (2012) - Rated 12 May 2018
74 40% Die Hard 2 (1990) - Rated 12 May 2018
90 87% Primer (2004) - Rated 12 May 2018
87 72% Being John Malkovich (1999) - Rated 12 May 2018
65 25% Step Brothers (2008) - Rated 12 May 2018
40 7% The Grudge (2004) - Rated 12 May 2018
95 98% Deadpool (2016) - Rated 12 May 2018
85 66% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 12 May 2018
68 31% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 12 May 2018
75 50% Zombieland (2009) - Rated 12 May 2018