Kdanelle

kdanelle
Movie Buff - 215 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2013
Location: Columbus, Oh, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 86% Mare of Easttown (2021) - Rated 27 Aug 2022
88 60% The Wicker Man (1973) - Rated 27 Aug 2022
89 66% Pig (2021) - Rated 25 Jul 2021
94 86% Gravity Falls (2012) - Rated 16 Jul 2021
91 76% Good Time (2017) - Rated 16 Jul 2021
89 66% Super 8 (2011) - Rated 04 Jul 2020
90 72% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 04 Jul 2020
94 86% Back to the Future (1985) - Rated 04 Jul 2020
88 60% Drive (2011) - Rated 04 Jul 2020
95 91% The Lighthouse (2019) - Rated 04 Jul 2020