kd_estudi

kdestudi
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2016
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Artist, illustrator, traveller, film student...

more Recent Ratings

20 48% Office Space (1999) - Rated 27 Oct 2016
16% Before Sunrise (1995) - Rated 27 Oct 2016
16% Click (2006) - Rated 27 Oct 2016
100 90% The Producers (1968) - Rated 27 Oct 2016
10 35% Transporter 2 (2005) - Rated 27 Oct 2016
20 48% The Simpsons Movie (2007) - Rated 27 Oct 2016
20 48% Hulk (2003) - Rated 27 Oct 2016
16% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 27 Oct 2016
16% Munich (2005) - Rated 27 Oct 2016
16% The Cable Guy (1996) - Rated 27 Oct 2016