kdiggz

kdiggz
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 29 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 2% Suicide Squad (2016) - Rated 26 Aug 2016
50 18% Kubo and the Two Strings (2016) - Rated 26 Aug 2016
85 75% Sisters (2015) - Rated 29 May 2016
85 75% The Huntsman: Winter's War (2016) - Rated 29 May 2016
50 18% Daddy's Home (2015) - Rated 29 May 2016
60 39% The Good Dinosaur (2015) - Rated 29 May 2016
55 31% Steve Jobs (2015) - Rated 29 May 2016
80 60% Trainwreck (2015) - Rated 29 May 2016
60 39% The Nice Guys (2016) - Rated 29 May 2016
50 18% Deadpool (2016) - Rated 29 May 2016