kdove

kdove
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 34% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 03 Aug 2014
90 96% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 03 Aug 2014
90 96% Dogtooth (2009) - Rated 03 Aug 2014
88 91% Santa Sangre (1989) - Rated 03 Aug 2014
80 73% Swimming to Cambodia (1987) - Rated 03 Aug 2014
80 73% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 03 Aug 2014
80 73% Dont Look Back (1967) - Rated 03 Aug 2014
88 91% Mulholland Drive (2001) - Rated 03 Aug 2014
70 34% The Imposter (2012) - Rated 03 Aug 2014
85 85% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 03 Aug 2014