kdub511

kdub511
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 73% Scream 3 (2000) - Rated 07 Dec 2016
85 34% 10,000 B.C. (2008) - Rated 07 Dec 2016
96 73% Clash of the Titans (2010) - Rated 07 Dec 2016
90 43% Step Brothers (2008) - Rated 07 Dec 2016
99 84% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 07 Dec 2016
60 18% Dark Shadows (2012) - Rated 07 Dec 2016
95 59% The Lincoln Lawyer (2011) - Rated 07 Dec 2016
96 73% Goodfellas (1990) - Rated 07 Dec 2016
50 13% Ginger Snaps (2000) - Rated 07 Dec 2016
100 93% Resident Evil (2002) - Rated 07 Dec 2016