kdykema82

kdykema82
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 37% Spy (2015) - Rated 12 Jun 2015
75 37% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 11 Jun 2015
95 79% The Graduate (1967) - Rated 09 Jun 2015
85 55% Birdman (2014) - Rated 09 Jun 2015
100 92% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 09 Jun 2015
40 1% American Sniper (2014) - Rated 09 Jun 2015
80 48% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 09 Jun 2015
90 66% Two Days, One Night (2014) - Rated 09 Jun 2015
80 48% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 09 Jun 2015
70 24% Source Code (2011) - Rated 09 Jun 2015