keennaj

keennaj
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 61% The Elephant Man (1980) - Rated 01 Apr 2016
90 88% A Beautiful Mind (2001) - Rated 01 Apr 2016
75 45% Hero (2002) - Rated 01 Apr 2016
90 88% Life Is Beautiful (1997) - Rated 01 Apr 2016
60 24% Girl with a Pearl Earring (2003) - Rated 01 Apr 2016
80 61% Papillon (1973) - Rated 01 Apr 2016
80 61% Animal Kingdom (2010) - Rated 01 Apr 2016
70 36% White Squall (1996) - Rated 01 Apr 2016
80 61% Heavenly Creatures (1994) - Rated 01 Apr 2016
90 88% Milk (2008) - Rated 01 Apr 2016