kegreen

kegreen
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 19% Election (1999) - Rated 30 Apr 2013
40 7% Adventureland (2009) - Rated 29 Apr 2013
90 86% Say Anything... (1989) - Rated 29 Apr 2013
95 95% Juno (2007) - Rated 29 Apr 2013
75 43% The Wedding Date (2005) - Rated 29 Apr 2013
65 26% While You Were Sleeping (1995) - Rated 29 Apr 2013
90 86% She's the Man (2006) - Rated 29 Apr 2013
85 70% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 29 Apr 2013
80 54% Ted (2012) - Rated 29 Apr 2013
75 43% Up in the Air (2009) - Rated 29 Apr 2013