keiju

keiju
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2014
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 92% La Haine (1995) - Rated 04 Mar 2023
65 55% Whiplash (2014) - Rated 04 Mar 2023
65 55% Sleuth (1972) - Rated 04 Mar 2023
65 55% Remember the Night (1940) - Rated 04 Mar 2023
55 19% Good Will Hunting (1997) - Rated 04 Mar 2023
70 72% The Tale of the Princess Kaguya (2014) - Rated 04 Mar 2023
75 85% A Face in the Crowd (1957) - Rated 04 Mar 2023
80 92% The King of Comedy (1982) - Rated 04 Mar 2023
65 55% The 39 Steps (1935) - Rated 04 Mar 2023
60 36% Inside Out (2015) - Rated 04 Mar 2023