keiner

keiner
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 20% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 10 Jan 2016
82 40% Quantum of Solace (2008) - Rated 10 Jan 2016
84 53% Captain Phillips (2013) - Rated 10 Jan 2016
50 16% Up in the Air (2009) - Rated 10 Jan 2016
84 53% Superbad (2007) - Rated 10 Jan 2016
70 26% Meet the Parents (2000) - Rated 10 Jan 2016
89 80% Limitless (2011) - Rated 10 Jan 2016
83 47% Click (2006) - Rated 10 Jan 2016
89 80% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 10 Jan 2016
83 47% Hitch (2005) - Rated 10 Jan 2016