keithricker

keithricker
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2012
Location: Chicago, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 60% Dogville (2003) - Rated 08 Apr 2012
91 88% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 08 Apr 2012
90 75% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 08 Apr 2012
91 88% A Clockwork Orange (1971) - Rated 07 Apr 2012
91 88% Shutter Island (2010) - Rated 07 Apr 2012
91 88% Fargo (1996) - Rated 07 Apr 2012
89 65% The Red Violin (1998) - Rated 07 Apr 2012
80 46% The Orphanage (2007) - Rated 07 Apr 2012
90 75% The Station Agent (2003) - Rated 07 Apr 2012
85 60% The Visitor (2008) - Rated 07 Apr 2012