keivan.b

keivanb
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2013
Location: Karaj, Iran

more Recent Ratings

Check out keivan.b's...

87 76% The Lovely Bones (2009) - Rated 19 Mar 2014
83 50% Doubt (2008) - Rated 19 Mar 2014
89 87% Les Misérables (2012) - Rated 19 Mar 2014
88 82% Avatar (2009) - Rated 19 Mar 2014
76 18% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 19 Mar 2014
81 36% Juno (2007) - Rated 19 Mar 2014
86 69% Before Sunset (2004) - Rated 19 Mar 2014
77 22% Sin City (2005) - Rated 19 Mar 2014
72 12% 8 Mile (2002) - Rated 19 Mar 2014
79 30% Monsters, Inc. (2001) - Rated 19 Mar 2014