keladznusr

keladznusr
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 76% Whiplash (2014) - Rated 14 Aug 2016
75 48% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 14 Aug 2016
78 66% Rush (2013) - Rated 14 Aug 2016
73 39% Looper (2012) - Rated 14 Aug 2016
74 42% Contact (1997) - Rated 14 Aug 2016
76 54% Jurassic World (2015) - Rated 14 Aug 2016
93 94% The Departed (2006) - Rated 14 Aug 2016
75 48% Cast Away (2000) - Rated 14 Aug 2016
90 90% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 14 Aug 2016
87 87% Batman Begins (2005) - Rated 14 Aug 2016