kelese

kelese
Movie Buff - 254 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% Eksi Elmalar (2016) - Rated 07 Oct 2023
90 81% Mucize (2015) - Rated 07 Oct 2023
85 57% Kick-Ass (2010) - Rated 03 Sep 2023
80 35% October Sky (1999) - Rated 31 Dec 2022
75 18% War of the Buttons (1994) - Rated 31 Dec 2022
89 75% Jurassic Park (1993) - Rated 31 Dec 2022
95 94% Sinav (2006) - Rated 19 Nov 2022
85 57% Sicario (2015) - Rated 23 May 2022
85 57% Yumurcak kücük sahit (1972) - Rated 29 Jan 2022
85 57% Everest (2015) - Rated 04 Dec 2021