kelkirpi

kelkirpi
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Cinema lover

more Recent Ratings

60 35% Glass (2019) - Rated 25 Jan 2019
74 82% The Favourite (2018) - Rated 25 Jan 2019
65 57% Suspiria (2018) - Rated 25 Jan 2019
80 96% Dogville (2003) - Rated 25 Jan 2019
75 89% Badlands (1973) - Rated 07 Apr 2018
50 3% Sucker Punch (2011) - Rated 07 Apr 2018
60 35% Battlefield Earth (2000) - Rated 07 Apr 2018
55 14% Paycheck (2003) - Rated 07 Apr 2018
60 35% Gremlins (1984) - Rated 07 Apr 2018
55 14% Signs (2002) - Rated 07 Apr 2018