kellerina

kellerina
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 40% Tremors (1990) - Rated 24 Apr 2021
89 59% Terminator Salvation (2009) - Rated 24 Apr 2021
85 50% Goodfellas (1990) - Rated 24 Apr 2021
25 31% Clue (1985) - Rated 24 Apr 2021
10 4% Alien 3 (1992) - Rated 24 Apr 2021
100 81% Braveheart (1995) - Rated 24 Apr 2021
20 18% The Parent Trap (1998) - Rated 24 Apr 2021
100 81% Babe (1995) - Rated 24 Apr 2021
20 18% Superbad (2007) - Rated 24 Apr 2021
100 81% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 24 Apr 2021