kelleris

kelleris
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2016
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 81% The Hunt (2012) - Rated 16 Mar 2016
85 39% Pusher II: With Blood on My Hands (2004) - Rated 16 Mar 2016
92 70% Taxi Driver (1976) - Rated 16 Mar 2016
86 52% Birdman (2014) - Rated 16 Mar 2016
95 81% Shine (1996) - Rated 16 Mar 2016
98 93% Blade Runner (1982) - Rated 16 Mar 2016
98 93% Samurai Rebellion (1967) - Rated 16 Mar 2016
88 56% Closely Watched Trains (1966) - Rated 16 Mar 2016
85 39% Django Unchained (2012) - Rated 16 Mar 2016
75 20% In Bruges (2008) - Rated 16 Mar 2016