Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kelsoforeman

Movie Buff - 106 Film Ratings

Member Since: Sep 4, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out kelsoforeman's...
50 29% 50/50 (2011) - Sep 05, 2019
50 29% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Sep 05, 2019
75 65% Lawless (2012) - Sep 05, 2019
75 65% 10 Cloverfield Lane (2016) - Sep 05, 2019
45 21% Kicking & Screaming (2005) - Sep 05, 2019
50 29% Pineapple Express (2008) - Sep 05, 2019
97 94% 2001: A Space Odyssey (1968) - Sep 05, 2019
50 29% Terminator Salvation (2009) - Sep 05, 2019
50 29% Dirty Dancing (1987) - Sep 05, 2019
35 14% Night at the Museum (2006) - Sep 05, 2019