keltxu

keltxu
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2016
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% The Hole (1960) - Rated 06 Jun 2016
75 12% The Lobster (2015) - Rated 04 Jun 2016
78 20% The Easy Life (1962) - Rated 04 Jun 2016
80 29% El Extraño viaje (1964) - Rated 04 Jun 2016
70 4% Viridiana (1961) - Rated 04 Jun 2016
90 54% High and Low (1963) - Rated 04 Jun 2016
100 83% Paris, Texas (1984) - Rated 04 Jun 2016
100 83% The 400 Blows (1959) - Rated 04 Jun 2016
85 41% Paths of Glory (1957) - Rated 04 Jun 2016
85 41% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 04 Jun 2016