kelvinrnn

kelvinrnn
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2020
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% In the Mood for Love (2000) - Rated 25 Oct 2020
100 97% Touch of Evil (1958) - Rated 25 Oct 2020
50 15% Mission: Impossible III (2006) - Rated 25 Oct 2020
40 6% 300: Rise of an Empire (2014) - Rated 25 Oct 2020
75 51% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 25 Oct 2020
90 83% The 400 Blows (1959) - Rated 25 Oct 2020
75 51% Miller's Crossing (1990) - Rated 25 Oct 2020
85 73% Rosemary's Baby (1968) - Rated 25 Oct 2020
75 51% Dead Man (1995) - Rated 25 Oct 2020
60 24% Joker (2019) - Rated 29 Mar 2020