kem2002

kem2002
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 61% Big (1988) - Rated 20 Jan 2020
60 26% The Devil's Advocate (1997) - Rated 20 Jan 2020
50 19% Mission: Impossible (1996) - Rated 20 Jan 2020
45 11% X-Men (2000) - Rated 20 Jan 2020
85 88% The Blues Brothers (1980) - Rated 20 Jan 2020
75 61% 12 Angry Men (1957) - Rated 20 Jan 2020
65 38% Shanghai Knights (2003) - Rated 20 Jan 2020
90 96% 21 Jump Street (2012) - Rated 20 Jan 2020
80 76% Catch Me If You Can (2002) - Rated 20 Jan 2020
65 38% While You Were Sleeping (1995) - Rated 20 Jan 2020