kemackelis

kemackelis
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2011
Location: Birmingham, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 32% Icarus (2017) - Rated 20 Aug 2017
92 92% Perfect Strangers (2016) - Rated 03 Jun 2017
80 65% Fed Up (2014) - Rated 25 Mar 2017
80 65% I Am Bolt (2016) - Rated 12 Feb 2017
60 11% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 17 Dec 2016
71 35% Sully (2016) - Rated 04 Dec 2016
80 65% Before the Flood (2016) - Rated 06 Nov 2016
86 84% Angels & Demons (2009) - Rated 30 Oct 2016
73 43% The Da Vinci Code (2006) - Rated 29 Oct 2016
57 8% Now You See Me 2 (2016) - Rated 23 Oct 2016